FIFA SUNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFA SUNY

FİFANIN KALBİ BURDA ATACAK FIFA SUNY

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeniden Chevanton

YazarMesaj
@dmin
Adminstratör
Adminstratör
@dmin

Erkek
İş/Hobiler : FUTBOL OYNAMAK
Lakap : ahmetdinho
TAKIM : Beşiktaş

Yeniden Chevanton Empty
MesajKonu: Yeniden Chevanton   Yeniden Chevanton Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 4:29 am

Sevilla’da aradığını bulamayan 27 yaşındaki golcü, sarı-kırmızılı kulüpten iyi bir transfer teklifi aldığını söyledi, “Kulübüm benimle devam etmek istemezse, geleceğimle ilgili net bir karar vereceğim” diyerek Cim-Bom’a mesaj gönderdi

Galatasaray golcü oyuncu transferinde rotasını eski gözdesi Javier Chevanton’a çevirdi.
Fernando Meira’yı kadrosuna katarak Song’un boşluğunu dolduran, ancak Hakan Şükür’ün yerine henüz golcü transferi yapamayan sarı-kırmızılıların, Sevilla’da top koşturan Uruguaylı yıldıza teklif götürdüğü ortaya çıktı.
Cim-Bom’un geçen sezon transferi için uzun süre çaba harcadığı 27 yaşındaki yıldız oyuncu, İspanyol basınına yaptığı açıklamada Galatasaray’dan çok cazip bir teklif aldığını vurguladı. Diario Sevilla gazetesine konuşan Chevanton, fazla forma şansı bulamadığı için Sevilla’dan ayrılabileceğini söyledi.

‘Benfica da istiyor’
Sevilla’da geride kalan 2 sezonda 25 maçta forma giyebilen Uruguaylı oyuncu, “Galatasaray ve Benfica’dan transfer teklifleri aldım. Bu konuda kulübümün vereceği kararı bekliyorum. Eğer benimle devam etmek istemezlerse geleceğimle ilgili net bir karar vereceğim” diye konuştu.
Chevanton, “Galatasaray geçen yıldan beri beni istiyor. Kısa bir süre önce bir teklif daha yaptılar. Benfica yapısal olarak İspanya’ya daha yakın olabilir, ancak Galatasaray’ın teklifi çok daha iyi. Tercih yapmak için daha erken, çünkü Sevilla henüz kararını bana iletmedi” ifadelerini kullandı.

Brandao-Maniche listede
Bu arada Galatasaray’ın, Shakhtar Donetsk’te forma giyen golcü Brandao ve Atletico Madrid’de top koşturan Maniche ile de ilgilendiği öğrenildi.
Sarı-kırmızılıların, menajerler aracılığıyla teklif yapılan Brandao ve Maniche’le anlaşma sağlanması halinde kulüpleriyle görüşecekleri kaydedildi.
https://fifa-suny.aforumfree.com

Yeniden Chevanton
1 sayfadaki 1 sayfası