FIFA SUNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFA SUNY

FİFANIN KALBİ BURDA ATACAK FIFA SUNY

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fatih Terim sebepleri açıkladı

YazarMesaj
@dmin
Adminstratör
Adminstratör
@dmin

Erkek
İş/Hobiler : FUTBOL OYNAMAK
Lakap : ahmetdinho
TAKIM : Beşiktaş

Fatih Terim sebepleri açıkladı Empty
MesajKonu: Fatih Terim sebepleri açıkladı   Fatih Terim sebepleri açıkladı Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 4:41 am

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim´e, Adana´da Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Şubesi tarafından düzenlenen gecede başarı plaketi verildi.
25.7.2008

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’e, Adana’da Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Şubesi tarafından düzenlenen gecede başarı plaketi verildi. Hasan Doğan için yapılan saygı duruşuyla başlayan gecede bir konuşma yapan Terim, “Sayın başkanımızın ölümünden sonra pek ortalıkta gözükmüyorum. Ama ilk defa böyle bir şey için kendi memleketime gelmek istedim” derken, Milli Takım’da göreve devam ediş nedeni de şu sözlerle anlattı: “Bir yola çıkıyorsunuz, bu yolda birçok sorumluluklar alıyorsunuz. Bu sorumluluklar içerisinde de her şey bugünkü gibi güllük gülistanlık olmuyor. Her şey dikensiz olmuyor maalesef. Ama sonuç böyle olduğu zaman çok da keyifli oluyor. Yani milli takımın taraftarı eksikti bana göre. Seyircisi vardı ama taraftarı yoktu. Bu Avrupa Şampiyonası’ndan sonra taraftarının da olduğunu görmek beni son derece gururlandırıyor. Devam etme sözünü Hasan beye vermemin sebebi de budur.
https://fifa-suny.aforumfree.com

Fatih Terim sebepleri açıkladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-