FIFA SUNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFA SUNY

FİFANIN KALBİ BURDA ATACAK FIFA SUNY

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gökhan'a taviz yok

YazarMesaj
@dmin
Adminstratör
Adminstratör
@dmin

Erkek
İş/Hobiler : FUTBOL OYNAMAK
Lakap : ahmetdinho
TAKIM : Beşiktaş

Gökhan'a taviz yok Empty
MesajKonu: Gökhan'a taviz yok   Gökhan'a taviz yok Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 11:09 pm

Pazarlıktan sonuç alamayan yönetim, milli yıldıza 'yeni kulübünde başarılar' diledi.

Kartal ile Gökhan Zan arasındaki kriz büyüyor. Yönetim ile milli futbolcunun son görüşmesinden de sonuç çıkmadı. 'Para konusunda sürekli problem yaratmak' ile suçlanan tecrübeli yıldıza kapıyı gösteren siyah-beyazlılar, yeni teklif götürmeme kararı aldı. Yöneticiler son görüşmede "Bu şartlara 'Evet' diyorsan gel, aksi taktirde
yeni kulübünde başarılar dileriz" dediler. Pazarlık sürecini Fotomaç'a anlatan Gökhan ise "Beni küçük düşürmek için çabaladılar" ifadesini kullandı. Zan şöyle konuştu:

BENİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜLER
"Yabancı birçok futbolcunun 1.5 milyon euro alıyor ama bana 650 bin YTL'yi çok gördüler. Geçen sene 500 bin YTL alıyordum. Sadece 150 bin YTL zam yaptım. 650 bin YTL garanti para istedim. Bana '350 bin peşin, kalanı 4 ay sonra verelim' dediler. Ben de '400 bin peşin, kalanını da 2 ayda ödeyin' dedim. Geçen yıldan kalan 225 bin YTL mi de istedim. Rakamları farklı gösterip beni kötülüyorlar. Ben kalmak istiyorum."
https://fifa-suny.aforumfree.com

Gökhan'a taviz yok
1 sayfadaki 1 sayfası