FIFA SUNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFA SUNY

FİFANIN KALBİ BURDA ATACAK FIFA SUNY

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yardım et başkan!

YazarMesaj
@dmin
Adminstratör
Adminstratör
@dmin

Erkek
İş/Hobiler : FUTBOL OYNAMAK
Lakap : ahmetdinho
TAKIM : Beşiktaş

Yardım et başkan! Empty
MesajKonu: Yardım et başkan!   Yardım et başkan! Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 4:38 am

Aragones´in kararı sonrasında ayrılmayı kafasına koyan yıldız futbolcunun yönetimle görüşerek PSG'nin teklifinin kabul edilmesini isteyeceği öğrenildi.
29.7.2008

Fenerbahçe’nin Sırp oyuncusu Mateja Kezman, takımda forma bulma şansı çok azaldığı için sarı-lacivertli kulüpten ayrılmanın hesaplarını yapıyor. PSG’den umduğunu bulamayan ve menajeri vasıtasıyla kendine yeni alternatifler aralayan tecrübeli oyuncunun, Başkan Aziz Yıldırım ile de bir araya gelerek yardım isteyeceği bildirildi.
Fenerbahçe’nin de satmak için büyük çaba harcadığı Kezman’ın başkan ile yapacağı toplantıda, bonservisi konusunda indirim yapılmasını talep edeceği belirtildi. Sırp oyuncunun, PSG’nin bir kez daha Fenerbahçe’nin kapısını çalmaya hazırlandığını ileteceği ve ikinci görüşmede Fransız ekibinin geri çevrilmemesini isteyeceği öğrenildi. Ancak yönetimin Kezman konusunda geri adım atmayacağı ve bu oyuncuyu değerinin altında bir fiyatta kesinlikle satmayacağı ifade edildi.
https://fifa-suny.aforumfree.com

Yardım et başkan!
1 sayfadaki 1 sayfası